از بچگی هم عاشق عروسک باربی می‌شدم و هم اسپایدرمن

ناتالی- من یک نوجوان ۱۹ ساله‌ام اما از بچگی شک داشتم که دوجنسگرا هستم و از مطرح کردن آن خجالت می‌کشیدم. تازه امسال متوجه شدم که دوجنسگرایی یک گرایش جنسی طبیعی است. گرایش به همجنس در همه دین‌ها گناه بزرگی است. فکر می‌کنم ریشه بای‌فوبیا و هوموفوبیا همین قوانین الهی است و شاید به همین دلیل هم ناخودآگاه احساس گناه و عذاب وجدان دارم و خودم را سرزنش می‌کنم.

من از همان کودکی، وقتی به عروسک‌های قهرمان‌های افسانه‌ای مثل بت‌من و اسپایدرمن نگاه می‌کردم، ناخودآگاه عاشق‌شان می‌شدم. به عروسک‌های باربی هم همین حس را داشتم. به خودم می‌گفتم: «مگه می‌شه آدم عاشق هر دو جنس بشه؟». وقتی بزرگ شدم همین حس عاشقانه را هم به هنرپیشه‌های زن داشتم هم هنرپیشه‌های مرد.

احساس می‌کنم گرایشم به جنس مخالف بیشتر از گرایشم به همجنس است ولی باز هم خودم را دوجنسگرا می‌دانم مثل مایلی سایرس و کارا دلوین هنرپیشگان هالیوود.

از طریق پرسیدن پرسش‌های غیر مستقیم و سربسته از یکی از افراد فامیل که روانشناس است،‌ با مفهوم دوجنسگرایی آشنا شدم. این روان‌شناس به من گفت که دوجنسگرایی بیماری و انحراف اخلاقی است. بعد شروع به جستجو در اینترنت کردم و با سایت دوجنسگرا آشنا شدم. ابتدا پذیرش گرایش جنسی‌ام برایم خیلی سخت بود. داشتم تا مرز خودکشی پیش می‌رفتم. ولی بعد از چند سال با این حسم کنار آمده‌ام اما هنوز جرات نمی‌کنم در این باره با کسی صحبت کنم.

نوشته‌های مرتبط

No Comments

Leave a Reply